Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Poniedziałek, 2022-08-15 ( Imieniny: Marii, napoleona)

Biuletyn Informacji Publicznej Szpitala Powiatowego im. A. Wolańczyka Sp. z o.o. - DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO ORAZ DOSTAWA SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO W RAMACH PROJEKTU „UTWORZENIE DZIENNEGO DOMU OPIEKI MEDYCZNEJ PRZY SZPITALU POWIATOWYM IM. A. WOLAŃCZYKA SP. Z O.O. W ZŁOTORYI”

DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO ORAZ DOSTAWA SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO W RAMACH PROJEKTU „UTWORZENIE DZIENNEGO DOMU OPIEKI MEDYCZNEJ PRZY SZPITALU POWIATOWYM IM. A. WOLAŃCZYKA SP. Z O.O. W ZŁOTORYI”

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w postępowaniu  Projekt " Utworzenie Dziennego Domu Opieki Medycznej przy Szpitalu Powiatowym im. A. Wolańczyka Sp. z o.o. w Złotoryi" nr RPDS.09.03.00-02-00013/20 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Części zamówienia:

Cześć 1
„Dostawa sprzętu medycznego w ramach projektu „Utworzenie Dziennego Domu Opieki Medycznej przy Szpitalu Powiatowym im. A. Wolańczyka Sp. z o.o. w Złotoryi” opisanego w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia,stanowiącym załącznik nr 1 do Zapytania ofertowego.

Cześć 2
„Dostawa sprzętu rehabilitacyjnego w ramach projektu „Utworzenie Dziennego Domu Opieki Medycznej przy Szpitalu Powiatowym im. A. Wolańczyka Sp. z o.o. w Złotoryi” opisanego w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia,stanowiącym załącznik 2 do Zapytania ofertowego.

Więcej informacji jak i samo postępowanie dostępne pod adresem https://bazakonkurencyjnosci.funduszeeuropejskie.gov.pl/ogloszenia/59180

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-07-19 15:50przez:
Opublikowano:2021-07-19 15:56przez: Sebastian Bartoszcze
Podmiot udostępniający: Biuletyn Informacji Publicznej Szpitala Powiatowego im. A. Wolańczyka Sp. z o.o.
Odwiedziny:532

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo